REKLAMA

Policjantka z Dębicy wywalczyła złoto na Mistrzostwach Polski

PODKARPACIE. Policjantka z Dębicy – sierż. Magdalena Pasko obroniła tytuł Mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów, udowodniła, że nie ma sobie równych. Zawodniczka klubu Lechia Sędziszów Małopolski, wywalczyła złoto w kategorii +87 kg podczas trwających Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w podnoszeniu ciężarów w Gdańsku.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski odbyły się 4 czerwca w Gdańsku. Sierż. Magdalena Pasko mówiła, że już podczas przygotowań do mistrzostw nie było łatwo, a kontuzje pleców i barku doskwierały przed i w trakcie zawodów. Trudno było też znaleźć czas na regenerację organizmu. Pomimo tych trudności udało się obronić tytuł i zdobyć po raz kolejny złoty medal mistrzostw. Zawodniczka w dwuboju osiągnęła wynik 201 kg, rwanie – 91 kg, a w podrzucie – 110 kg.

Zwycięstwem sprawiła sobie prezent na obchodzone początkiem czerwca urodziny.

Ogromnym wsparciem dla sierż. Magdaleny Pasko są rodzina, przyjaciele, sąsiedzi i koledzy, o których nigdy nie zapomina, a którzy kibicują jej całym sercem. Nie można zapomnieć o trenerze – Mateuszu Błachowiczu, który taktycznie poprowadził start policjantki w turnieju.

Serdecznie gratulujemy!

KPP Dębica

08-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)