REKLAMA

Policyjny pościg za poszukiwanym 34-latkiem! Jechał kradzionym volvo

MIELEC/ PODKARPACIE. Jazda w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli drogowej – to zarzuty, jakie już usłyszał 34-latek. Mężczyzna, na alei Kwiatkowskiego w Mielcu, zignorował wydawane przez policjantów sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Kiedy został zatrzymany okazało się, że to nie jedyne przewinienia, jakie ma na swoim koncie. W policyjnych systemach figurował jako osoba poszukiwana, a volvo którym kierował, było skradzione na terenie Belgii.

303-231983_1

W minioną sobotę, funkcjonariusze prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu kierujących, którzy przekraczają dozwoloną prędkość. Na alei Kwiatkowskiego w Mielcu, policjanci wydali sygnał do zatrzymania się kierowcy volvo. Pomimo to, kierujący zignorował podawany sygnał i odjechał w kierunku ulicy Partyzantów. Policjanci ruszyli za nim w pościg i po chwili, kiedy kierujący volvo zjechał na parking, policjanci podjęli wobec niego interwencję.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. Po sprawdzeniu okazało się, że 34-latek figuruje w policyjnych systemach jako osoba poszukiwana, w celu doprowadzenia do zakładu karnego, a volvo, którym kierował, widniało jako skradzione na terenie Belgii. Podczas kontroli funkcjonariusze sprawdzili także trzeźwość kierowcy. Alkomat wskazał blisko 2 promile w jego organizmie.

34-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty jazdy w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Po wykonaniu czynności z jego udziałem, mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia kary, za wcześniej popełnione przestępstwo.

W sprawie kradzieży samochodu, którym poruszał się 34-latek, prowadzone są dalsze czynności pod nadzorem mieleckiej prokuratury.

KPP Mielec, archiwum Policji


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GRANICA BIAŁORUSKA: LASERY przeciwko STRAŻY GRANICZNEJ, przekroczenie granicy w Kuźnicy

tvPolska

17-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)