REKLAMA

POLSKA: Zginęło dwoje młodych strażaków! Jechali do innego wypadku

Dwoje strażaków ochotniczej straży pożarnej zginęło w wypadku samochodowym, do którego doszło w piątek (15 bm.) nad ranem w miejscowości Żukowo (Pomorskie). Druhowie jechali do innego wypadku.

Druhna Karolina (21 l.) druh Łukasz (24 l. ) jadąc ratować poszkodowanych w innym tragicznym wypadku, w którym zginęła jedna osoba, ponieśli najwyższą ofiarę swojej bezinteresownej służby.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że strażacy ochotnicy z Żukowa jechali do śmiertelnego wypadku w Małkowie. Podczas dojazdu na miejsce zdarzenia kierowca pojazdu OSP najprawdopodobniej chcąc ominąć wysepkę zahaczył o naczepę prawidłowo jadącego tira. W wyniku tej sytuacji auto, którym jechali druhowie OSP, przewróciło się na bok. Śmierć w wypadku poniosły dwie osoby, druhowie OSP.

– W związku z tragiczną śmiercią druhny Karoliny Dargacz i druha Łukasza Dargacz z OSP Żukowo, w dniu dzisiejszym o godz. 18:00, we wszystkich jednostkach OSP i PSP zostaną włączone syreny alarmowe oraz włączone zostaną sygnały świetlno-dźwiękowe w samochodach ratowniczo-gaśniczych. W taki sposób oddamy hołd tragicznie zmarłym strażakom – czytamy w mediach społecznościowych.

Grafika: OSP Prostyń – Jednostka KSRG, zdjęcie: remiza.com.pl

15-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)