REKLAMA

Pomoc nadeszła na czas. 73-latek odnaleziony

PODKARPACIE. 73-latek wyszedł z domu na mecz piłki nożnej i zaginął. Mężczyznę odnaleźli funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Medyce.

26 września funkcjonariusze SG z Medyki uczestniczyli w poszukiwaniach mieszkańca Przemyśla, który zaginął dwa dni wcześniej. Mężczyzna wyszedł z domu na mecz piłki nożnej w miejscowości Jaksmanice, po czym kontakt z nim się urwał. O pomoc w poszukiwaniach poprosili przemyscy policjanci.

W rejon poszukiwań skierowano mundurowych z placówki SG w Medyce. Strażnicy graniczni, doskonale znający obszar przygraniczny, szybko odnaleźli zaginionego mężczyznę. Poszukiwany w stanie znacznego wycieńczenia leżał na skraju pola kukurydzy, w pobliżu miejscowości Krówniki. Mężczyzna prawdopodobnie szedł na skróty i zasłabł. Na szczęście pomoc nadeszła w odpowiednim momencie. Mundurowi niezwłocznie udzielili pierwszej pomocy zaginionemu mężczyźnie, a następnie przekazali go przybyłej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego.

fot. ilustracyjne BiOŚG

źródło: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

28-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)