REKLAMA

Poszukiwany listem gończym został zatrzymany w busie, którym wracał do domu

29-letni mieszkaniec gminy Grębów, chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione wcześniej przestępstwo, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwanego zatrzymał dzielnicowy, gdy mężczyzna wracał busem do domu. 29-latek był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Dzielnicowy z Grębowa we współpracy z policjantami wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zatrzymał 29-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjant znając rysopis mężczyzny, rozpoznał 29-latka, gdy ten jechał busem przez miejscowość Grębów.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 29-letni mieszkaniec tej gminy, poszukiwany listem gończym, wydanym przez tarnobrzeski sąd. Mężczyzna był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości od jesieni 2023 roku.

29-latek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwo.
462-282524

źródło:KWP

01-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)