REKLAMA

POWIAT BIESZCZADZKI: Nietrzeźwy 22-latek wjechał w drzewo

RÓWNIA / PODKARPACIE. W niedzielę, w nocy, policjanci pracowali na miejscu wypadku w Równi. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że kierujący najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w drzewo. Jak się okazało 22–latek w organizmie miał ponad promil alkoholu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W niedzielę, około północy, dyżurny ustrzyckiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku w Równi. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Mundurowi, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący citroenem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jak się okazało 22–letni kierowca, mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, był nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał ponad promil alkoholu. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że nie podróżował sam. Pasażerka, mieszkanka powiatu bieszczadzkiego, opuściła pojazd przed przyjazdem służb.

Kierowca został przesłuchany. Pamiętajmy, za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Ustrzyki Dolne

15-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)