REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. Pijany kierowca bmw doprowadził do zderzenia czterech samochodów! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. 25-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego odpowie nie tylko za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, ale także za jazdę bez uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyzna był sprawcą zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów, do jakiego doszło w Baryczy. Kierujący bmw, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 19, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów, do jakiego doszło miejscowości Barycz.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 25-latek, kierujący bmw, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim saaba. Następnie saab uderzył w audi, a audi w mercedesa, który zwolnił ponieważ jadący przed nim samochód, skręcał w lewo. Siła uderzenia była tak duża, że saab wjechał do rowu. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników tego zdarzenia. Wszyscy byli trzeźwi oprócz kierowcy bmw. 25-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał w organizmie ponad 1,5 promila. Dodatkowo mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż zostały mu zatrzymane za przekroczenie dopuszczalnej ilości punktów karnych.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grodzi do 3 lat pozbawienia wolności.

MK.

źródło: KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SOLINA: Zbiornik wypełniony po brzegi! (ZDJĘCIA, VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


13-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)