REKLAMA

POWIAT LESKI. Zderzenie hondy i bmw. 20-latek walczy o życie

POWIAT LESKI. 20-latek i 17-latka odnieśli poważne obrażenia w wyniku wypadku, do jakiego doszło na odcinku drogi krajowej nr 84 między miejscowościami Glinne i Uherce Mineralne. Wstępnie ustalono, że kierujący hondą doprowadził do czołowego zderzenia z bmw. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

02_19

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19, na odcinku drogi krajowej nr 84 między miejscowościami Glinne i Uherce Mineralne. Według relacji świadków, do których dotarli policjanci i wstępnych ustaleń, 20-latek kierujący hondą accord, jechał z nadmierną prędkością przez miejscowość Glinne, wyprzedzając kilka samochodów. Po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki BMW, kierowanym przez 18-letniego mieszkańca gminy Lesko.

Poważnych obrażeń doznał 20-letni sprawca wypadku i 17-letnia pasażerka bmw, oboje są mieszkańcami gminy Olszanica. Kierującemu bmw na szczęście nic poważnego się nie stało. Ranni trafili do pobliskich szpitali, lekarze walczą o życie 20-latka.

Policja po raz kolejny apeluje o rozsądek na drodze. Nadmierna prędkość, niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze, to najczęstsza przyczyna wypadków!

źródło: KPP Lesko

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe / arch. red. / materiały nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

01-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)