REKLAMA

POWIAT RZESZOWSKI. 60 lat szkoły zawodowej w Dynowie! „Kuźnia talentów” (VIDEO)

POWIAT RZESZOWSKI. 60 lat szkoły zawodowej w Dynowie! „Kuźnia talentów” (VIDEO)

DYNÓW / POWIAT RZESZOWSKI. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie świętował 60-lecie istnienia. Obchody rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele św. Wawrzyńca. Był to podniosły moment, szczególnie dla absolwentów, którzy licznie zgromadzili się w hali sportowej, przypominając sobie o latach spędzonych w murach szkoły. Zaproszeni goście podkreślali ogromne znaczenie placówki nie tylko dla samego Dynowa, ale również dla powiatu rzeszowskiego i Podkarpacia.

Uroczystość była doskonałą okazją nie tylko do przypomnienia najważniejszych momentów w historii szkoły, ale również do nagrodzenia osób zasłużonych dla rozwoju jednostki na przestrzeni ostatnich dekad. Nie zapomniano o nauczycielach i pracownikach administracji.

W ostatnich latach, szkoły zawodowe zyskują na wartości i popularności. Tendencja ma zostać utrzymana w perspektywie przyszłych lat. Na rynku pracy brakuje fachowców, a do szkoły w Dynowie zapisują się uczniowie z całego regionu, również z Rzeszowa.

WIĘCEJ W NASZEJ RELACJI VIDEO.

1_171grafika poglądowa, foto starosta: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie

25-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)