REKLAMA

Poznaj na nowo unikalną rezydencję arystokratyczną w Łańcucie. Dyrektor Piotr Szopa: Łańcut łączy ludzi. To miejsce kultury i edukacji (VIDEO)

Poznaj na nowo unikalną rezydencję arystokratyczną w Łańcucie. Dyrektor Piotr Szopa: Łańcut łączy ludzi. To miejsce kultury i edukacji (VIDEO)

ŁAŃCUT / PODKARPACIE. Zachęcamy Państwa do obejrzenia i wysłuchania rozmowy z dr Piotrem Szopą, dyrektorem Muzeum- Zamku w Łańcucie. Warto zasięgnąć informacji u źródła jakie perspektywy plany, cele i marzenia ma wobec tego obiektu i nie tylko, nowy gospodarz tego wyjątkowego miejsca.

Z rozmowy dowiadujemy się o planowanym przedsięwzięciu w pałacu w Julinie. Dyrektor zdradza kilka szczegółów docelowych atrakcji i funkcji tego obiektu. Jednocześnie podkreśla jak duże jest to wyzwanie.

Zachwyt jaki wzbudza Muzeum-Zamek w Łańcucie w oczach odwiedzających to spuścizna tradycji i kultury polskiej arystokracji. Natomiast dziś spoglądamy również w kierunku tych, którzy na co dzień troszczą się o ten obiekt. Zespół pasjonatów i fachowców m.in. takimi słowami dyrektor Szopa opisuje swoich pracowników.

Dla miłośników kultury zamek planuje szereg atrakcji i pewną niespodziankę

Zapytaliśmy również o to jak dyrektor Piotr Szopa widzi Zamek w Łańcucie za 10, 20 lat. Odpowiedź zapewne Was zaskoczy.

Zapraszamy!

Grafika poglądowa


31-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)