REKLAMA

PRACA w Urzędzie Miasta i Gminy Zagórz

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Lubisz wyzwania? Chcesz się sprawdzić w jednej z najważniejszych komórek organizacyjnych zagórskiego magistratu zajmującego się m.in. realizacją i nadzorem gminnych inwestycji? Szukasz stabilnej pracy dającej szansę na indywidualny rozwój i objęcie kierowniczego stanowiska?

Jeśli tak, to niniejsza oferta jest właśnie dla Ciebie! W związku z zamiarem przeprowadzenia w 2022 r. rekrutacji na stanowiska pracy w Referacie Inwestycji i Gospodarki Komunalnej (RGK), Urząd Miasta i Gminy w Zagórzu chce stworzyć potencjalnym Kandydatkom i Kandydatom możliwość indywidualnego zapoznania się ze specyfiką działalności referatu poprzez kontakt osobisty (pokój nr 23 Urząd Miasta i Gminy Zagórz, ul. 3 Maja 2), telefoniczny (tel. 13 462 20 62 w. 65) lub mailowy gk1@zagorz.pl.

Oferta adresowana jest zarówno do osób z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w branży, jak i do tych chcących nabywać i podnosić swoje kwalifikacje podczas pracy w urzędzie. Informacje o terminie i szczegółowych warunkach naboru będą dostępne na: http://www.umig-zagorz.ires.pl/, http://www.zagorz.pl/ oraz na https://www.facebook.com/miastoigminazagorz.

źródło: UMiG Zagórz / nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Atrakcyjna nieruchomość w Zagórzu już niebawem na sprzedaż!


zdjęcie poglądowe

29-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)