REKLAMA

„Precz z łapami od naszych domów”! Nie chcą obwodnicy! (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Dziś (15 bm.) o godzinie 16:00 na DW 893 w Huzelach rozpocznie się protest mieszkańców Huzel i Woli Postołowej, przeciwnych budowie obwodnicy Leska, biegnącej przez ich miejscowości. Biorąc pod uwagę ilość przygotowanych transparentów, widać, ze społeczność jest mocno zdeterminowana. Protestujący wyruszą spod świetlicy w Huzelach, w kierunku ronda w Lesku.

– Nie liczmy na nikogo tylko sami pokażmy swój sprzeciw takiej lokalizacji obwodnicy. Lepiej stracić 3 godziny na protest, niż budować nowy dom w innej lokalizacji. Mieszkańcy Leska będą również bardzo mile widziani, bo to jest ostatnia szansa by zawalczyć o prawdziwą obwodnicę. Bądźmy solidarni, bądźmy razem! Radni z Huzel i Postołowia, jak i pozostali radni, powiatowi i gminni – byłoby bardzo miło gdybyście wsparli przeciwników tej lokalizacji pseudoobwodnicy swoim autorytetem oraz obecnością – apelują organizatorzy protestu.

foto: archiwum Sołectwa Huzele

W związku z organizowanym protestem Policja informuje o utrudnieniach na DW 893 w godzinach 16:00 – 20:00. Jednocześnie sugerując podróżowanie alternatywnymi traktami. Sprawdź komunikat Policji: LESKO: Będą utrudnienia w ruchu!

Mapa: GDDKiA


15-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)