REKLAMA

PRZEMYŚL: Świat oczami młodych

PRZEMYŚL. ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH to konkurs kreatywny. W latach 2017-2020 dotyczył projektowania znaczków pocztowych, a w każdej edycji poruszaliśmy ważny społecznie temat.

W 2022 r. konkurs przeszedł ze skali mikro do skali makro, a w jego ramach powstały murale dotyczące bioróżnorodności. W tym roku kontynuujemy konkurs w nowej wersji, a tematem 6. edycji są zagrożone gatunki roślin, zwierząt i grzybów w Polsce.

Zapraszamy Was do zaprojektowania ekomurali, które mogą stać się częścią Waszej okolicy. Będą one codziennie kształtowały ekologiczną świadomość Waszej społeczności. Staną się inspiracją do ekozmian. Przesłaniem murali musi być temat zagrożonych gatunków.

Nadesłane prace oceni komisja konkursowa złożona z ekspertów oraz przedstawicieli organizatora. Najlepsze projekty otrzymają dofinansowanie w wysokości do 15 000 zł na realizację.

Konkurs kierujemy do szkół wszelkiego typu: podstawowych, ponadpodstawowych oraz wyższych, a także do ośrodków kultury, bibliotek i innych placówek o charakterze edukacyjnym lub kulturalnym.

Placówkę do Konkursu zgłasza wybrany Koordynator. Rejestracji należy dokonać na stronie konkursu oczamimlodych.pl do 31 marca 2023 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONKURSIE: https://oczamimlodych.pl/o-konkursie/

źródło: przemysl.pl


16-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)