REKLAMA

PRZEMYŚL. Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego i bezpłatne wydarzenie

Dziś, 21 lutego, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji prezydent Przemyśla, Wojciech Bakun, złożył Polakom serdeczne życzenia.

– Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego proszę o przyjęcie podziękowań za Państwa nieoceniony wkład w promocję i popularyzację najcenniejszych walorów Przemyśla – napisał Wojciech Bakun

– Gratuluję Państwu pasji zawodowej oraz zapału, który jest doceniany zarówno przez gości odwiedzających nasze miasto jak i samych mieszkańców Przemyśla. Państwa postawa dobroczynnie wpływa na rozwój lokalnej turystyki oraz umacnia pozycję naszego miasta jako jednego z najpopularniejszych miast turystycznych w Polsce.

– Życzę Państwu satysfakcji z pracy oraz jak największego grona zadowolonych turystów ­ – wszystkiego najlepszego!

Wojciech Bakun

Prezydent Miasta Przemyśla

Z tej szczególnej okazji miasto Przemyśl organizuje dzisiaj bezpłatne wydarzenie „Niedźwiedzim Szlakiem”. W godzinach 14-18 chętni będą mogli wyruszyć na spacer z przewodnikiem. Miejscem zbiórki jest fontanna w rynku.

źródło/ foto: Oficjalny Portal Urzędu Miasta Przemyśla


21-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)