REKLAMA

Straż Graniczna udaremniła przemyt luksusowego MERCEDESA i NACZEPY! (ZDJĘCIA)

Strażnicy graniczni z Medyki i Korczowej udaremnili próby wywozu z Polski naczepy z przerobionymi numerami VIN oraz skradzionego mercedesa. Łączna wartość pojazdów została oszacowana na 225 tys. złotych.

14-203612

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę (14 listopada) na przejściu granicznym w Medyce. Zestawem ciężarowym kierował 33-letni obywatel Ukrainy. Funkcjonariusze Straży Granicznej stwierdzili ingerencję w pole numerowe VIN naczepy. Pojazd został zatrzymany i zostanie poddany specjalistycznej ekspertyzie. Jego wartość o szacowano na 40 tys. złotych.

14-203613

Z kolei 16 listopada strażnicy graniczni z placówki w Korczowej udaremnili próbę wywozu z Polski na Ukrainę luksusowego mercedesa (model E220, rok prod. 2018). Autem o wartości 185 tys. złotych podróżował 26-letni Rumun. Mundurowi ustalili, że pojazd został utracony niespełna miesiąc wcześniej na terytorium Polski. Był poszukiwany m.in. przez Interpol. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Policja.

BiOSG


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

2 kromki CHLEBA ŻOŁNIERZOM na KOLACJĘ! Białoruskie „obozy KONCENTRACYJNE”! OSIEROCENI z wojska!

tvPolska

18-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)