REKLAMA

PRZEWORSK: 5 kg narkotyków! 21- latek zatrzymany. (ZDJĘCIA)

TRYŃCZA / Policjanci Wydziału Kryminalnego przeworskiej jednostki oraz funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalne Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Łącznie zabezpieczyli blisko 5 kg narkotyków. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana, haszysz oraz amfetamina. Wobec 21-letniego podejrzanego zastosowano areszt tymczasowy na 3 miesiące.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Przeworska wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że mieszkaniec gminy Tryńcza, w miejscu zamieszkania może posiadać substancje zabronione.

W minioną środę, funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania 21-latka. W trakcie prowadzonych czynności policjanci potwierdzili uzyskane informację. W domu oraz garażu znajdującym się na posesji młodego mężczyzny ujawniali i zabezpieczyli susz rośliny, sprasowane tabliczki koloru brunatnego oraz skrystalizowaną substancje koloru białego i żółtego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wstępnie badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że jest to marihuana, haszysz oraz amfetamina. Łącznie blisko 3 kg. Pozostałe 2 kg, to substancje zabronione, które trafiły do badań.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzanemu grozi kara pozbawiania wolności nawet do 10 lat. W piątek wobec 21-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna w przeszłość był już karany za posiadanie środków odurzających.

 

źródło: Podkarpacka Policja

zdjęcia: KPP Przeworsk


04-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)