REKLAMA

Radiowóz zdewastował pijany 36-latek! Wartość szkód to 20 tys. złotych (FOTO, NOWE INFORMACJE)

SANOK / PODKARPACIE. Wracamy do tematu uszkodzenia radiowozu-ozdoby na terenie dworca multimodalnego w Sanoku. Przypomnijmy, że w ubiegłą środę wieczorem, wandal zdewastował policyjny radiowóz służący jako rekwizyt przy jednym z lokali. Wybił dwie szyby. Dotarliśmy do pierwszych ustaleń policji. Okazuje się, że sprawcą jest 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zdarzenia był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu. Straty wstępnie oszacowano na 20 tys. złotych. Wandalowi grozi nawet 5 lat więzienia!

Do zdarzenia doszło w środę 12.04 około godziny 21:00 na terenie dworca multimodalnego w Sanoku. Pisaliśmy o tym tutaj: SANOK. Zdewastowany policyjny radiowóz-ozdoba na dworcu! (FOTO).

Z nieznanych przyczyn, wandal zaczął dewastować policyjny radiowóz, który służy jako ozdoba przy jednym z lokali. W samochodzie wybite zostały dwie przednie szyby.

Jak udało nam się dowiedzieć, sprawcą okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zdarzenia był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia pojazdu-rekwizytu.

36-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia ruchomego, tj. z art. 288 kodeksu karnego, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 – informuje asp. sztab. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku nadal prowadzone są czynności w sprawie. Ostateczną decyzję zarówno co do wysokości szkody oraz kary dla wandala podejmie sąd.

Do tematu wrócimy.

W sieci krąży zdjęcie dotyczące tego zdarzenia.


foto: internet

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

TRAGEDIA: Zderzenie z ciężarówką. Pojazd zapalił się (ZDJĘCIE)


foto: KPP Ropczyce


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)