REKLAMA

Radosny, kolorowy, słoneczny Dzień Dziecka w Brzozowie! (VIDEO, FOTO)

Radosny, kolorowy, słoneczny Dzień Dziecka w Brzozowie! (VIDEO, FOTO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. To był bardzo udany, radosny, kolorowy i słoneczny Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą pogody, miejsca i ludzi, którzy niedzielę (4 czerwca) postanowili spędzić w Parku Jordanowskim w Brzozowie. Prowadzona była ponadto zbiórka pieniędzy na operację dla Olafa Fica, ze Starej Wsi. Jak pokazała niedzielna impre4za, rewitalizacja Parku Jordanowskiego w Brzozowie okazała się niezwykle potrzebna.

Darmowe dmuchańce, kolorowe warkoczyki i wiele innych niespodzianek.

W tym roku 10-lecie działalności obchodzi Zespół Świetlic Środowiskowych. Z tej okazji przygotował dla dzieci nie lada gratkę. Było darmowe malowanie twarzy, tatuaże oraz malowanie na strechu itd.

Świetną atrakcją dla najmłodszych były spacerujące żywe maskotki z bajki, z którymi można było zrobić sobie zdjęcie i przybić piątkę. Ponadto podczas imprezy można było spotkać też Mega Robota – Mercedes Drift Mini Brain Academy.

Było również wiele pokazów i prezentacji, które zachwyciły dzieci z Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak.

Nie zabrakło też chętnych do zwiedzenia policyjnego radiowozu, wozu straży oraz karetki pogotowia. Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie, Szpitalowi Specjalistycznemu w Brzozowie oraz Uczelni Państwowej w Sanoku.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też stoiska wojskowe – Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sanoku oraz 5 Batalion Strzelców Podhalańskich z Przemyśla.

Na scenie amfiteatru naprawdę też dużo się działo. Były animacje dla dzieci i występy artystyczne. Z premierowym spektaklem „BajkoLANDIA” wystąpiły dzieci i młodzież z Akademia Wokalno-Aktorska MF. Artis  w reżyserii Marioli Friedek i scenografia Mariusz Haba.

Na scenie zaprezentowały się również dzieci i młodzież z Studio Śpiewu FLOW w Brzozowie na czele z Dianą Dereniowską – Wójcik.

Z programem Dzieci dzieciom – Muzyczna przygoda wystąpiły też dzieci i młodzież z Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak.

Na zakończenie wieczoru, w rytm muzyki dzieci bawiły się na scenie brzozowskiego Amfiteatru, zapartym tchem czekając na bańki i pianę, tworząc niezapomniany finał Gminnego Dnia Dziecka w Brzozowie.

Podczas całego wydarzenia prowadzona była zbiórka charytatywna na leczenie Olafka Fica ze Starej Wsi – ZOBACZ.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Całe wydarzenie było zorganizowane przez Burmistrza Brzozowa, Szymona Stapińskiego, przy współpracy z Brzozowskim Domem Kultury.

Partnerami niedzielnego wydarzenia byli: Pazuko Imprezy Plenerowe Mini Brain Academy – agencja eventowa dla dzieci i dorosłych Studio Śpiewu FLOW Akademia Wokalno-Aktorska MF. Artis Studio Urody Dawid Nastał U Orłosia BAR Piecuch Stara Wieś Sygnał Życia – Szkolenia, Zabezpieczenia Medyczne Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży Muzeum Samochodów Zabytkowych Stylove DECOracje.

UG Brzozów / red.
video: red.
fot. UG Brzozów

[ngg src=”galleries” ids=”11755″ display=”basic_thumbnail”]


05-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)