REKLAMA

Ranny strażak i ewakuacja 22 osób. Nocny pożar w kamienicy

PRZEMYŚl / PODKARPACIE. Dziś w nocy z 15 na  16 listopada w przemyskiej kamienicy przy ulicy Długosza wybuchł pożar. Z budynku ewakuowano 22 osoby. Na miejsce przybyło 7 zastępów straży pożarnej. W trakcje akcji gaszenia pożaru ranny został strażak. 

22 osoby zostały ewakuowane z kamienicy z powodu pożaru, który wybuchł na ostatniej kondygnacji budynku w Przemyślu, przy ul Długosza. Pożar został zgłoszony przed godziną 1:00 w nocy. W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy ogniem objęte była ostatnia kondygnacja klatki schodowej, część poddasza budynku i dachu. W trakcie gaszenia ognia ranny został strażak, który z oparzeniami trafił do szpitala. Na szczęście nie wymagał hospitalizacji. Nikomu z ewakuowanych mieszkańców nic się nie stało. W gaszenia pożaru zaangażowanych było 7 zastępów straży pożarnych z powiatu przemyskiego. Przyczyny pojawienia się ognia zostaną ustalone– informuje – bryg. mgr inż. Marcin Betleja z Komendy Wojewódzkiej PSP
źródło: PSP Rzeszów
zdjęcie: archiwum redakcji

16-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)