REKLAMA

REGION. Dwa wypadki z udziałem pieszych. Jednego mężczyzny nie udało się uratować

POLICJA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wczorajszych wypadków z udziałem pieszych. Życia potrąconego w Dynowie mężczyzny nie udało się uratować. 21-latek potrącony w Rzeszowie z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj po godz. 16 w Dynowie. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący audi, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, przy trudnych warunkach atmosferycznych, potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 77-letni mieszkaniec Dynowa w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu wypadku. 50-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego kierujący audi był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Funkcjonariusze ustalają także dokładne okoliczności drugiego zdarzenia z udziałem pieszego, do którego doszło przed godz. 18, w Rzeszowie na ul. Podkarpackiej. Wstępnie ustalono, że 19-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Rzeszowa, potrącił młodego mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Ranny 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca bmw był trzeźwy.

źródło: KMP w Rzeszowie

zdjęcie: podgladowe / KMP Rzeszów

24-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)