REKLAMA

REGION. Nielegalna broń palna i narkotyki w domu 28-latka

JAROSŁAW / PODKARPCIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przy współpracy z jarosławskimi funkcjonariuszami, na jednej z posesji na terenie gminy Wiązownica, zatrzymali 28-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki oraz broń palną bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego poręczenie majątkowe, policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podejrzewali, że 28-letni mieszkaniec gminy Wiązownica w miejscu zamieszkania, może posiadać narkotyki. W trakcie prowadzonych czynności, wspólnie z jarosławskimi kryminalnymi, policjanci przeszukali mieszkanie należące do mężczyzny. Znaleźli w nim i zabezpieczyli mefedron oraz marihuanę.

Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli nie tylko narkotyki. Okazało się, że 28-latek posiadał także broń palną, bez wymaganego zezwolenia.

28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni palnej. Wobec mieszkańca gminy Wiązownica prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego, policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: Podkarpacka Policja

zdjęcia: KPP Jarosław

19-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)