REKLAMA

REGION. Stracił panowanie nad samochodem. Spadł ze skarpy na prywatną posesję

STALOWA WOLA / PODKARPACIE. Kierujący citroenem stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez barierę ochronną i zjechał ze skarpy w dół, zatrzymując się na prywatnej posesji. 45-latek był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za swój czyn odpowie przed sądem.

460-296599

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 2, w miejscowości Rzeczyca Długa. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 45-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego jadąc citroenem, stracił panowanie nad pojazdem, następnie przejechał przez barierę ochronną i zjechał z około 5 metrowej skarpy wprost na prywatna posesję, gdzie zakończył swoją jazdę.

45-latek podróżował sam, nie wymagał hospitalizacji. Przeprowadzone badanie wykazało, że był pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jego pojazd zabezpieczono.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości 45-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP w Satlowej Woli

zdj: KPP Stalowej Woli

08-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)