REKLAMA

REGION. Tragiczny wypadek w Jasionce. Lekarze nie byli w stanie uratować mężczyzny

RZESZÓW / JASIONKA. W sobotę przed godz. 20, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Jasionka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-latek kierujący oplem potrącił pieszego, który wszedł bezpośrednio przed jadący pojazd. Pieszy, 57-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przewieziony do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy życia mężczyzny, nie udało się uratować. Kierowca opla, mieszkaniec województwa śląskiego był trzeźwy.

Policja przypomina i apeluje  do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz o noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych.

Pamiętajmy – odblaski ratują nasze życie! Po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 20 – 30 metrów. Osobę wyposażoną w elementy odblaskowe widać z odległości 150 metrów. Wielu tragedii dałoby się uniknąć, gdyby ich uczestnicy nosili elementy odblaskowe. Dbajmy o własne życie. Zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych o każdej porze dnia, także w terenie zabudowanym.- czytamy w komunikacje policji 

źródło: KMP w Rzeszowie

foto. archiwum policji

14-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)