REKLAMA

REGION: Zderzenie dwóch ciężarówek (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Dziś w miejscowości Zarzecze, na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych. Sprawca wypadku w związku z ciężkimi obrażeniami, które odniósł został przetransportowany do szpitala. Droga w miejscu zdarzenie jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.

Dziś przed godz. 6, w Zarzeczu, na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes wraz z cysterną, jadąc w kierunku Jasła, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Volvo wraz z naczepą.

Kierujący mercedesem został zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyli rannego mężczyznę. 63-latek w związku z poważnymi obrażeniami, których doznał, został przetransportowany do szpitala. Drugi z kierowców nie potrzebował pomocy medycznej.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą. Funkcjonariusze wykonują oględziny i zabezpieczają ślady.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.

źródło: KPP Jasło

 

04-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)