REKLAMA

Remont 800-lecia zgodnie z planem. ZDJĘCIA z lotu ptaka

SANOK / PODKARPACIE. Od lipca (br.) trwa długo wyczekiwany remont ul. 800-lecia w Sanoku. Jest trakt dojazdowy do szpitala powiatowego. Inwestycja pochłonie prawie 1,4 mln zł. Starostwo otrzymało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Kierowcy przez ostatnie tygodnie muszą liczyć się z utrudnieniami. te jednak niebawem miną a droga zostanie oddana do użytku.

To bardzo ważna ulica powiatowa, którą mieszkańcy miasta, powiatu i całego regionu dojeżdżają do szpitala.

– Prace postępują zgodnie z planem. Zadanie ma zostać wykonane do 30 listopada – przekazuje Michał Cyran, naczelnik Wydziału Inwestycji Zamówień Publicznych w Starostwie Powiatowym w Sanoku.

Inwestycja, której wartość oszacowano na prawie 1,4 mln zł, realizowana jest przy znaczącym wsparciu Funduszu Dróg Samorządowych. Dofinansowanie wyniosło 959 tys. zł, co daje 70% wszystkich kosztów. Remontowany odcinek drogi ma długość ponad 0,5 km. Ul. 800-lecia łączy się z jednej strony z ul. Głowackiego, z drugiej zaś z ul. Konarskiego. Modernizacja dotyczy całej długości przyszpitalnej ulicy.

Zobaczcie zdjęcia z lotu ptaka wykonane w dniu 9 października.

foto: Artur Mycio


15-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)