REKLAMA

Rowerowe Kino Plenerowe w sobotę na osiedlu Budziwój

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Budziwój zapraszają wszystkich miłośników kina oraz kolarstwa – również tego czysto rekreacyjnego na Rowerowe Kino Plenerowe. Wydarzenie odbędzie się w już w najbliższą sobotę 12 września 2020 roku o godzinie 16:00 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country. Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowane osoby mogą zgłaszać swój udział do dnia 11 września 2020 roku.

Plakat - Rowerowe Kino Plenerowe

Rowerowe Kino Plenerowe to inicjatywa realizowana w ramach projektu „Podłącz się pod kulturę”, który jest finansowany ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Wydarzenie ma na celu zachęcić mieszkańców osiedla Budziwój do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, ich wzajemną integrację oraz zagospodarowanie czasu wolnego.


Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w sobotę 12 września 2020 roku na terenie zielonym przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country zlokalizowanym przy ul. Herbowej 3. O godzinie 16:00 odbędzie się projekcja animowanego filmu „Toy Story 4” w ramach kina rodzinnego, a następnie o godzinie 19:00 projekcja filmu „Przemytnik” z Clintem Eastwoodem w roli głównej w ramach seansu dla dorosłych. Dodatkową atrakcją będzie stoisko kina Helios, na którym uczestnicy będą mogli zaopatrzyć się w darmowy popcorn.
-informują organizatorzy 

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koców, które obok przygotowanych leżaków pozwolą spędzić seans w piknikowej atmosferze.

Wszyscy widzowie są proszeni o przestrzeganie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz zasłonięcie ust i nosa.

Liczba miejsc jest ograniczona, a mailowego zgłoszenia można dokonać do dnia 11 września 2020 roku pisząc na adres podany TUTAJ. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej.


Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

Autor: Amelia Krupik

08-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)