REKLAMA

Rymanowska Orkiestra Dęta Mistrzem Polski! Na podium mażoretki „Sunshine”

RYMANÓW, BESKO / PODKARPACIE. W miniony weekend w Radomiu odbyły się III Mistrzostwa Polski Orkiestr Dętych, podczas których ogromnymi sukcesami pochwalić się mogą mażoretki Sunshine Besko oraz Rymanowska Orkiestra Dęta. Będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Indonezji i Meksyku. Podczas Mistrzostw medale zgarnęli także soliści oraz dyrygent.

– Po dwudniowych zmaganiach konkursowych zdobywamy Mistrzostwo Polski w kategorii Koncert w dywizji II uzyskując najwyższa punktację z pośród wszystkich dywizji!!!! – czytamy na profilu na Facebooku Rymanowskiej Orkiestry Dętej. – 3 miejsce w Show – musztra paradna z najlepszymi Mażoretkami „Sunshine” Besko – ogromne gratulacje dla naszego najlepszego choreografa Adama Robel.

Na Mistrzostwach posypał się deszcz medali. Najlepszymi solistami Mistrzostw zostali: Maks Cieślik oraz Kamila Rymarowicz z Rymanowskiej Orkiestry Dętej, zaś 2 miejsce w klasyfikacji generalnej dyrygentów zajął Mieszko Szybka z Beska.

– Również zakwalifikowaliśmy się na Mistrzostwa Świata w roku 2025/2026 w Indonezji i Meksyku – podsumowują Mistrzowie Polski.


źródło: facebook.com/Rymanowska Orkiestra Dęta, mażoretki „Sunshine” Besko

08-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)