REKLAMA

RZESZÓW. Giełda Pracy dla osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. 13 czerwca 2023 roku (wtorek) w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, w godzinach od 10.00 do 13.00, odbędzie się Giełda Pracy dla osób z niepełnosprawnościami poszukujące zatrudnienia oraz pracodawców posiadających oferty pracy skierowane do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Organizatorzy uprzejmie proszą pracodawców zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu o wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA OFERT PRACY i przesłania jej na jeden z poniższych adresów e-mail: jliwo@pup.rzeszow.pl lub aulak@pfron.org.pl

Na zgłoszenia czekamy do dnia 09.06.2023r.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie, tel. 17 25 00 222 lub Oddziału Podkarpackiego PFRON tel. 17 28 39 318.

Organizatorami Giełdy Pracy są: Podkarpacki Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie.

źródło: Urząd Miasta Rzeszowa


07-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)