REKLAMA

RZESZÓW. Podczas Karpackiej Majówki zagra Queens of Soul

RZESZÓW. Podczas Karpackiej Majówki zagra Queens of Soul

W dniach 1-3 maja odbędzie się druga edycja Karpat na widelcu, połączona ze Świętem Paniagi. Obydwa wydarzenia będą zwieńczeniem trzydniowego jarmarku, obfitującego w najlepsze potrawy kuchni pogranicza. Ambasadorem Karpat na widelcu jest Robert Makłowicz, który podczas wydarzenia będzie między innymi kosztował dań oraz da pokaz kulinarny na scenie.

Finałem Karpackiej Majówki będzie koncert Queens of Soul, zespołu tworzonego przez finalistów telewizyjnych talent show: The Voice of Poland, Szansa na Sukces, laureatów ogólnopolskich plebiscytów muzycznych, wykładowców instytutów muzyki i artystów największych produkcji muzycznych w Polsce i za granicą. Koncert  „Queen of soul” odbędzie się 3 maja o godzinie 19:30 na rzeszowskim Rynku. Potrwa 90 minut.

queen souls_800x1000 (002)

Na publiczność czekają największe światowe przeboje artystek takich jak Whitney Houston, Amy Winehouse, Tiny Turner oraz Arethy Franklin, Niny Simone, Chaki Khan w autorskich aranżacjach Łukasza Sztaby i Tomasza Jachyma.

W niesamowitą podróż w świat muzyki i wspomnień, zabiorą Państwa utwory takie jak: I Wanna Dance with Somebody, I’m Every Woman, What’s Love Got to Do with It, Ain’t Nobody, Rehab, A Natural Woman, Respect, Think…

Dajmy się porwać ponadczasowym utworom, które zdobyły serca publiczności na całym świecie! Posłuchajmy bestsellerów światowej muzyki, które przez dekady królowały na topowych listach przebojów, inspirowały miliony słuchaczy i kształtowały społeczne trendy!

Zapraszamy Państwa na zjawiskowy wieczór, pełen mocnego, instrumentalnego brzmienia, pięknych głosów i nastrojowej reżyserii światła.

Wokale: Sylwia Łyko, Dominika Gunia, Ewa Siembida,

Chóry: Ewa Niewdana-Hady, Bartłomiej Piwowar, Łukasz Wicher

Sekcja dęta: Piotr Gunia – saksofony, Wojciech Szela – trąbki

Instrumenty klawiszowe: Przemysław Stefańczyk – piano, Tomasz Jachym – piano, syntezatory

Gitary: Zibi Zawadzki, Michał Kołodziej

Perkusja Kuba Madejowski 

Reżyseria światła i multimediów: Bartosz Gunia – GUNIA Concert Lighting, Karol Olszański

24-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)