REKLAMA

RZESZÓW: Rzeszowski Dom Kultury prowadzi zgłoszenia do 11. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”

      Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wokalistów z całej Polski do zgłoszenia udziału w 11. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się w dniach 28 – 29 kwietnia 2023 roku w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zgłoszenia prowadzone są do dnia 23 marca 2023 roku.

        „Piosenka w Meloniku” to jedyny w Polsce festiwal piosenki łączący tematykę aktorską, filmową i musicalową, który został stworzony w 2011 roku przez Rzeszowski Dom Kultury w następstwie zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie „Dom z Wyższą Kulturą”. Cykliczne wydarzenie skupia środowiska artystyczne z całej Polski i zyskuje coraz większą popularność, dzięki zaangażowaniu debiutujących wokalistów oraz znanych osobistości sceny i ekranu.

        W dotychczasowych dziesięciu edycjach wzięło udział łącznie ponad tysiąc uczestników z przeszło trzystu miast, a swoją obecność w roli jurorów lub występujących gwiazd zaznaczyli czołowi polscy artyści, tacy jak: Robert Janowski, Katarzyna Groniec, Renata Przemyk, Olga Bończyk, Dariusz Kordek, Mieczysław Szcześniak, Robert Rozmus, Michał Szpak, Natasza Urbańska, Magda Steczkowska czy Arek Kłusowski.

      Tegoroczny przegląd zakwalifikowanych wokalistów przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych – 13-15 lat (rocznik 2008-2010), 16-18 lat (rocznik 2005-2007) oraz 19 i więcej lat (rocznik 2004 i starszy). Zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł
oraz voucher na nagranie singla w ERDEK Studio. Zgłoszenia potrwają do dnia 23 marca 2023 roku, a regulamin festiwalu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

źródło: Materiały nadesłane


01-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)