REKLAMA

RZESZÓW. Z Jasionki wciąż można polecieć na urlop!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Cały czas można polecieć na jesienny urlop czarterami lub połączeniami regularnymi z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. Touroperatorzy i przewoźnicy, w związku z dużym zainteresowaniem pasażerów, wydłużają czas, w jakim oferują połączenia.

19.09-kom2

Sezon wakacyjny w branży lotniczej jeszcze się nie skończył, a jesień jest również świetnym okresem do wypoczynku. Tym bardziej, że mamy w ofercie ciekawe kierunki, jak Chorwacja, Włochy, Turcja, Grecja czy Egipt, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Tego lata podróżni z regionu najchętniej wybierają urlopy w Turcji, dlatego biura podróży sprzedają pakiety wypoczynkowe do Bodrum (do 26 października) oraz do Antalyi (do 30 października). Greckie destynacje, czyli Kefalonia, Kreta, Rodos i Zakynthos, są w ofertach do pierwszych dni października. Jesienią można udać się także na urlop do Egiptu, w malowniczy region Sharm el Sheikh.

Dużą popularnością cieszy się chorwacki Zadar, dokąd niskokosztowymi liniami Ryanair można polecieć jeszcze do końca września z częstotliwością dwa razy w tygodniu. Wizz Air w siatce połączeń cały czas ma Rzym, do którego do końca października oferuje aż trzy połączenia tygodniowo, a zimą będzie latał dwa razy. Z kolei narodowymi liniami PLL LOT co poniedziałek można się dostać do Nowego Jorku/Newark. Z lotniska w Jasionce codziennie można polecieć także do Warszawy (LOT-em) i Monachium (Lufthansą). To najczęściej lotniska przesiadkowe, skąd kontynuowane są podróże turystyczne lub biznesowe.

źródło: materiały nadesłane

zdjęcia: materiały nadesłane

20-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)