REKLAMA

RZESZÓW. Zaatakowana 12-latka wybudzona ze śpiączki farmakologicznej!

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Jak informowaliśmy na naszym portalu w poniedziałek 13 listopada, po godz. 17.00 na osiedlu Generała Andersa (dawna Baranówka 4) w Rzeszowie doszło do dramatycznych wydarzeń. Dziewczynka idąc do sklepu została zaatakowana i zraniona w okolice szyi i głowy. Dziewczynka przeszła operację w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr. 2 w Rzeszowie i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Jak informuje rzecznik prasowy szpitala w rozmowie z Polskim Radiem Rzeszów, 12-latka została wybudzona ze śpiączki a jej stan się poprawia.

Rzecznik Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie Tomasz Warchoł, powiedział w rozmowie z Radiem Rzeszów, że – jej stan jest dobry. 12-latka we wtorek po południu została wybudzona. Dzisiaj zostanie przewieziona do Kliniki Chirurgii Dziecięcej. Przejdzie także konsultację okulistyczną, gdyż skarży się na gorsze widzenie w jednym oku.- czytamy na stronie Polskiego Radia Rzeszów.

– Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który może mieć związek z wczorajszym atakiem na 12-latkę w Rzeszowie – napisano w krótkim komunikacie na profilu społecznościowym Podkarpackiej Policji. 

źródło: Polskie Radio Rzeszów / Podkarpacka Polcja

zdjęcie: pixabay.com

15-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)