REKLAMA

SANOK. 33-latek pił alkohol w miejscu publicznym. Miał przy sobie narkotyki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który pił alkohol w miejscu publicznym. Przy 33-latku funkcjonariusze znaleźli zabronione substancje. W trakcie przeszukania w jego mieszkaniu mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki. Podejrzany usłyszał zarzuty nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, kilka minut przed północą, policjanci patrolując ulice Sanoka zauważyli mężczyznę pijącego alkohol w miejscu niedozwolonym. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencje. W trakcie czynności mundurowi ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny. Wstępne badania narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana.

33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia. W trakcie przeszukania miejsca jego zamieszkania policjanci ujawnili i zabezpieczyli kolejne narkotyki. Okazało się także, że 33-latek uprawiał konopie indyjskie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wniosek o dobrowolne poddania się karze.

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok


zdjęcie poglądowe

07-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)