REKLAMA

SANOK. Atak nożownika podczas libacji alkoholowej

SANOK / PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę w jednej z posesji przy ul. Kwiatowej w Sanoku, podczas libacji alkoholowej, dwaj mężczyźni pokłócili się. W pewnym momencie 44-latek zaatakował ostrym narzędziem o rok starszego znajomego. Zraniony mężczyzna trafił do szpitala. Obaj byli nietrzeźwi. Napastnik miał blisko 2 promile, a poszkodowany ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

O zdarzeniu dyżurny sanockiej policji został poinformowany w minioną niedzielę kilka minut po północy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wspólnie spożywanego alkoholu doszło pomiędzy dwoma mężczyznami do kłótni, w trakcie której 44 latek ranił ostrym przedmiotem o rok starszego znajomego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Obrażenia, których doznał okazały się niegroźne. Po udzieleniu pomocy medycznej został wypisany ze szpitala. 44 latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W sprawie trwają dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

W chwili zdarzenia mężczyźni byli nietrzeźwi. Badanie wykazało u 44-latka blisko 2 promile, natomiast u 45-latka ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.


grafika poglądowa

22-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)