REKLAMA

SANOK: Dwóch poszukiwanych mężczyzn trafiło za kratki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. Zgodnie z dyspozycją sądu, mieszkańcy powiatu sanockiego zostaną przekazani do zakładu karnego.

Obaj poszukiwani zostali zatrzymani przez sanockich funkcjonariuszy wczoraj. Pierwszy mężczyzna wpadł w ręce policjantów z wydziału kryminalnego. Podjęte przez kryminalnych czynności pozwoliły wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany trzema listami gończymi 31-letni mężczyzna. Ustalenia funkcjonariuszy okazały się trafne. Policjanci zatrzymali 31-latka. Zgodnie z dyspozycją sądu trafi on do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę ponad 3 lat pozbawienia wolności.

Z kolei policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 45-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia. Jak ustali funkcjonariusze, mieszkaniec powiatu sanockiego musi pożegnać się z wolnością na rok.

Zdjęcie poglądowe / archiwum Policji

KPP Sanok

13-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)