REKLAMA

SANOK. Grzegorz Kozak kandydatem na burmistrza! „Wierzę, że sanoczanie nie nabiorą się na wielkie banery” (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Grzegorz Kozak kandydatem na burmistrza! „Wierzę, że sanoczanie nie nabiorą się na wielkie banery” (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. We wtorkowy wieczór w Centrum Usług Senioralnych „Caritas” w Sanoku, zorganizowana została konwencja wyborcza członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Przede wszystkim przedstawiono kandydata tej formacji na burmistrza Sanoka. Został nim Grzegorz Kozak. – Dla nas najważniejsza jest wiarygodność. Jesteśmy przywiązani do naszych ideałów i wartości. Mam nadzieję, że sanoczanie nie nabiorą się na wielkie banery – powiedział w swoim wystąpieniu Grzegorz Kozak. Więcej w naszym materiale VIDEO.

We wtorkowy wieczór w Centrum Usług Senioralnych „Caritas” w Sanoku, zorganizowana została konwencja wyborcza członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Przede wszystkim przedstawiono kandydata tej formacji na burmistrza Sanoka został nim Grzegorz Kozak.

Jak zaznaczano podczas konwencji, po zmianie władzy na politycznych szczytach, niezwykle ważne będą również wybory do sejmiku województwa Podkarpackiego. To przecież na tym szczeblu samorządu, zapadają kluczowe decyzje związane z dystrybucją ogromnych środków finansowych na istotne inwestycje.

Zaprezentowana została cała drużyna PiS. Przedstawiono również kandydatów do Rady Miasta Sanoka, do Rady Powiatu Sanockiego oraz do Rady Gminy Sanok. Wśród pretendentów nie brakuje osób z jasną i sprecyzowaną wizją pracy w samorządzie.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.


grafika poglądowa

PEŁNY ZAPIS KONWENCJI WYBORCZEJ PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI


13-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)