REKLAMA

SANOK: Pomogli kobiecie, która chciała popełnić samobójstwo

SANOK / PODKARPACIE. Tam, gdzie jest potrzebna natychmiastowa pomoc, najczęściej jako pierwsi docierają funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego. Tak było i tym razem. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych nie doszło do tragedii. Policjanci udzielili pomocy przedmedycznej kobiecie, która próbowała targnąć się na swoje życie. 33-latka trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj po południu, dyżurny sanockiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która chce targnąć się na swoje życie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego. Gdy weszli do mieszkania zastali zranioną kobietę. Policjanci udzielili jej pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Oczekując na przyjazd karetki, monitorowali stan 33-letniej mieszkanki powiatu sanockiego.

Dzięki szybkiej reakcji mundurowych, kobieta trafiła pod właściwą opiekę. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nie lekceważmy żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111. Pamiętajmy również, że w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach.

KPP Sanok
foto nagłówek: archiwum Policji

06-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)