REKLAMA

SANOK. Sąsiada zaniepokoił gęsty dym. Przyjechały dwa zastępy straży pożarnej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dwa zastępy straży pożarnej interweniowały dzisiaj po godzinie 17:00 przy jednej z uliczek na Wójtostwie. Zaniepokojony gęstym dymem sąsiad, przewidując pożar, wezwał strażaków. Okazało się, że właściciel chwilę wcześniej w standardowy i dozwolony sposób zapalił w piecu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17:00 na terenie jednej z posesji przy niewielkiej uliczce w dzielnicy Wójtostwo w Sanoku.

Strażacy otrzymali zgłoszenie od sąsiada, który zaniepokojony gęstym dymem wydobywającym się z komina, pomyślał, że dzieje się coś niepokojącego i domownicy mogą być w niebezpieczeństwie. Zadzwonił zatem na straż pożarną.

Na miejscu szybko zjawiły się dwa zastępy. Jeden z PSP Sanok oraz jeden z OSP Olchowce.

Na szczęście okazało się, że to fałszywy alarm, nikomu nic się nie stało, ani nawet nikomu nic nie groziło. Właściciel domu kilka chwil wcześniej rozpalił w piecu. W standardowy i dozwolony sposób. Strażacy szybko zakończyli zatem akcję i udali się w drogę powrotną do swoich remiz.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112


07-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)