REKLAMA

SANOK. Znów kolizja pod zamkiem. „To najgorsze skrzyżowanie w mieście!” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Do kolejnej, na szczęście niegroźnej kolizji, doszło dzisiaj po godzinie 9:00 na skrzyżowaniu ul. Królowej Bony z ul. Podgórze. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. – To zdecydowanie najgorsze skrzyżowanie w mieście – słyszymy od jednego z kierowców uczestniczących w zdarzeniu.

O zdarzeniach drogowych na skrzyżowaniu ul. Królowej Bony z ul. Podgórze w Sanoku piszemy regularnie od wielu lat. Z reguły dochodzi tam na szczęście do kolizji, a nie wypadków, jednak częstotliwość zdarzeń pozwala wysnuwać podobne wnioski, do tych, które usłyszeliśmy na miejscu dzisiejszej kolizji: To zdecydowanie najgorsze skrzyżowanie w mieście mówi jeden z kierowców uczestniczących w zdarzeniu.

Do dzisiejszej kolizji doszło około godziny 9:00.

Kierująca pojazdem marki Volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Toyota. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Kierująca volkswagenem ukarana mandatem karnym – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Wszystkich kierowców prosimy o ostrożność i rozwagę.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112


26-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)