REKLAMA

Schronisko szczerze o karmie dla psów. „Nie przynoście najtańszej”

LESKO / PODKARPACIE. Jedno z najbardziej znanych i docenianych schronisk dla psów w regionie – „Wesoły Kundelek” z Leska, zaapelowało do darczyńców, którzy wspomagają działalność tego miejsca poprzez dostarczanie karmy dla psów, o świadomy wybór pokarmu dla zwierząt i unikanie najtańszych produktów. Zdaniem pracowników schroniska, produkty niższej jakości powodują problemy żołądkowo-jelitowe i alergie pokarmowe, a najczęściej czworonogi nie chcą ich po prostu jeść!

Długo się nosiliśmy z tym wpisem, żeby nie wyjść przed Wami na wybrzydzających w karmie – rozpoczęli swój wpis w mediach społecznościowych pracownicy Schroniska dla psów „Wesoły Kundelek” z Leska.

Bardzo często nas odwiedzacie z karmą dla zwierzaków.  Bardzo prosimy nie kupować najtańszej karmy z popularnych marketów. Nie chcemy, żeby to źle zabrzmiało, ale ta karma się nie nadaje już do niczego. Dla nas najważniejsze jest zdrowie psów, a po nich mają problemy żołądkowo-jelitowe, alergie pokarmowe, czy po prostu nie chcą tego jeść! Pomijamy szczegóły techniczne, wartość energetyczną, zawartość mięsa, czy przyswajalność. Dziękujemy z całego serca ludziom, którzy nas odwiedzili i taką karmę przynieśli, liczy się bardzo Wasz gest – apeluje do swoich darczyńców schronisko.

Z prośby do osób, które pomagają schronisku i zwierzakom wynika jasno, że lepiej jest kupić mniejsze opakowanie karmy lepszej jakości, niż duży worek najtańszego pokarmu.

Przepraszamy za bezpośredniość, ale musieliśmy to napisać – kończą swój wpis pracownicy schroniska.

Przychylamy się do apelu i doceniamy szczerość. Najważniejsze jest przecież dobro psów. Wierzymy, że apel pomoże w bardziej świadomym wyborze cennych dla potrzebujących wsparcia pupili produktów.

Drodzy Darczyńcy!!! Długo się nosiliśmy z tym wpisem, żeby nie wyjść przed Wami na wybrzydzających w karmie. Bardzo… Opublikowany przez Schronisko dla psów „Wesoły Kundelek” – Fundacja Poniedziałek, 5 października 2020

foto (2): zdjęcie poglądowe

źródło: Schronisko dla psów „Wesoły Kundelek” w Lesku / Fb

06-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)