REKLAMA

SIATKÓWKA. „Sanoczanka” zaprasza na międzynarodowy turniej!

SANOK / PODKARPACIE. Starostwo Powiatowe w Sanoku, Agencja Ochrony Mienia „Poglesz” w Sanoku oraz zarząd Towarzystwa Sportowego „Sanoczanka” Sanok zapraszają na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych o Puchar Ziemi Sanockiej im. Leszka Pogorzelca. Zawody odbędą się w sobotę 20 maja o godzinie 9:00 w sali Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku.


foto: Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

Międzynarodowe zawody w siatkówce z udziałem młodzieżowych zespołów z Polski i Słowacji, organizowane są przez „Sanoczankę” od wielu lat i towarzyszy im wspomnienie śp. Leszka Pogorzelca, miłośnika tej dyscypliny sportu i wieloletniego strategicznego sponsora klubu z Sanoka.

Również w tym roku, w sali sportowej SP 9 w Sanoku, pojawi się kilka drużyn, które powalczą o okazały Puchar Ziemi Sanockiej im. Leszka Pogorzelca.

Na rozgrywki zapraszają: Starostwo Powiatowe w Sanoku, Agencja Ochrony Mienia „Poglesz” w Sanoku oraz zarząd Towarzystwa Sportowego „Sanoczanka” Sanok.

W tej edycji zawodów wystąpią zespoły juniorek młodszych: SK Elba Presov, MSK Vranov nad Topolu, KS Volley Gorlice oraz gospodynie TS „Sanoczanka” Sanok.

Początek turnieju o godzinie 9:00. Wstęp jest wolny.

źródło: materiały nadesłane

19-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)