REKLAMA

Skradzione we Francji auta odnalazły się w Polsce

PODKARPACIE. Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwa pojazdy o łącznej szacunkowej wartości 165 tys. zł. W działaniach wspomagali ich policjanci.

– Pierwsze zatrzymanie miało miejsce na terenie powiatu wrzesińskiego (woj. wielkopolskie). W wyniku podjętych przez mundurowych czynności odzyskano pojazd marki Renault Trafic (rok prod. 2022) . Auto było poszukiwane przez francuskie służby. Jego szacunkowa wartość wynosi 110 tys. zł – poinformował Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej.

s1_3

Z kolei w Rzeszowie ujawniono kradzione Renault Captur o wartości ok. 55 tys. zł. Samochód miał zmienione oznaczenia identyfikacyjne. Śledczy z BiOSG ustalili rzeczywisty numer VIN. W ten sposób potwierdzili, że auto zostało utracone na terenie Francji i jest poszukiwane przez tamtejsze służby.

s2_1

Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 90 pojazdów pochodzących z przestępstwa oraz przeszło 800 części z utraconych samochodów. Ich łączna szacunkowa wartość wynosi ok. 8,5 mln zł.

Źródło: BiOSG

09-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)