REKLAMA

Skutki ulewy. Woda zalewała podwórka (VIDEO, ZDJĘCIA)

Skutki ulewy. Woda zalewała podwórka (VIDEO, ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Burze z gradem i intensywne ulewy wyrządzają w ostatnich dniach wiele szkód. Strażacy odnotowują wiele interwencji szczególnie w przypadkach podtopień, zatkanych przepustów, czy połamanych drzew blokujących drogi. Malutkie potoki zamieniają się w rwące rzeki. Publikujemy nagranie video z Falejówki (powiat sanocki) pokazujące skutki ulewy, która przeszła przez tę miejscowość. Pełne ręce roboty mieli również strażacy z OSP Tarnawa Górna.

VIDEO – Falejówka, piątek 19.06.2020.

Skutki intensywnych opadów deszczu w piątkowe popołudnie odczuli również mieszkańcy Tarnawy Górnej. Doszło tam do przekroczenia stanu ostrzegawczego rzeki Kalniczka.

W związku z intensywnymi opadami deszczu, również w naszej miejscowości doszło do przekroczenia stanu ostrzegawczego rzeki Kalniczka. Z tego powodu zostajemy zadysponowani do monitorowania poziomu wody oraz kontrolowania drożności przepustów w naszej miejscowości – relacjonują strażacy z OSP KSRG Tarnawa Górna.


foto (3): OSP KSRG Tarnawa Górna

FALEJÓWKA – 19.06.2020

foto (2): materiały nadesłane

video: Falejówka – 19.06.2020, materiały nadesłane źródło: OSP KSRG Tarnawa Górna – Facebook, materiały nadesłane

20-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)