REKLAMA

SOBOTA, 15:00. Mecz siatkarek Sanoczanki. Z drużyną żegna się atakująca

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę 18 lutego o godzinie 15:00 w sali Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku zostanie rozegrany mecz siatkówki w I lidze podkarpackiej kobiet. Rywalem Towarzystwa Sportowego Sanoczanka będzie MKS Maraton Trzciana. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych sanockiego klubu, z drużyną pożegna się atakująca. Dla zespołu będzie to zatem ważny pojedynek nie tylko ze względu na możliwość dopisania do ligowego dorobku kolejnych punktów.

Wracamy na parkiet, nasz parkiet i nie zamierzamy oddać łatwo żadnej klepki. Już jutro o godz. 15:00 podejmiemy mocną drużynę z Trzciany, która obecnie zajmuję 5. pozycję w tabeli. To dla nas szczególny mecz, bo po raz ostatni zagra z nami Iza, nasza atakująca. Iza nie jest wychowanką naszego klubu, ale fantastycznie się w niego wpasowała, dając nam ogrom doświadczenia, pozytywnej energii i takiego boiskowego spokoju, którego zawsze brakuje. Piękna, ambitna, pracowita… oj bardzo pracowita i pozytywnie zakręcona na punkcie – czytamy w komunikacie klubu na Facebooku.


zdjęcie poglądowe / autor: Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

Iza będzie nam Ciebie brakowało. Jednocześnie cały klub, zawodniczki, trener oraz działacze, chcielibyśmy podziękować za serce, które włożyłaś przez te pół roku w naszą drużynę. DZIĘKUJEMY – czytamy w zapowiedzi sobotniego spotkania.

Towarzystwo Sportowe „Sanoczanka” Sanok – MKS Maraton Trzciana 18.02.2023 r. 15:00 Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku, ul. Jana Pawła II 25

Bądźcie z nami. Potrzebujemy Waszego wsparcia. Będzie się działo – zapowiada Sanoczanka.

źródło: TS Sanoczanka Sanok – Fb, Red.

17-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)