REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem. Trzy osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudka. Kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał w ogrodzenie posesji. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, po godz. 18 w miejscowości Rudka. Pracujący na miejscy funkcjonariusze Komisariatu Policji w Tryńczy ustalili, że kierujący bmw, 21-letni mieszkaniec gminy Sieniawa, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w ogrodzenie posesji.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący pojazdem oraz pasażerowie, w wieku 14 i 15 lat. Badania na zawartość alkoholu pokazały, że kierujący bmw był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Przeworsk

30-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)