REKLAMA

Strażacy bronią marketu nad Sanem! Akcja ratunkowa (VIDEO, ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Trwa akcja ratunkowa przy jednym z marketów nad Sanem! W działaniach bierze udział kilka zastępów straży pożarnej zarówno PSP jak i OSP. Z żywiołem walczy kilkudziesięciu strażaków. Spontanicznie pomagają mieszkańcy. Publikujemy video oraz zdjęcia.

Zdjęcia lub materiały video ze skutkami intensywnych opadów można nadsyłać na naszą skrzynkę mailową: redakcja@esanok.pl

Woda przedziera się coraz głębiej. Zalała już niemal cały parking przy sklepie. Jest zaledwie kilka metrów od głównej ulicy.

Na ulicy Białogórskiej utworzył się spory korek, szczególnie w stronę Trepczy. Mnóstwo samochodów parkuje również na parkingu przy moście. Bardzo wielu sanoczan przyjechało zobaczyć jaki jest obecnie poziom wody w Sanie.

W związku z przekroczeniem stanu alarmowego rzeki San strażacy prowadzą w chwili obecnej akcję ratunkową w okolicach sklepu Carrefour w Sanoku, przy ul. Traugutta. W związku z powyższym Policja apeluje o niegromadzenie się w okolicach sklepu i rzeki oraz o nieutrudnianie akcji ratunkowej – przekazuje asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Aktualnie, w stacji wodnej w Sanoku, poziom Sanu wynosi 453 cm (13:09), co oznacza, że przekracza stan alarmowy o 63 cm. Alarm przeciwpowodziowy ogłosiło sanockie starostwo.

VIDEO. Strażacy ratują market nad Sanem


23-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)