REKLAMA

Strażnik graniczny z Podkarpacia Wicemistrzem Świata w kulturystyce! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Funkcjonariusz Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce sierż. szt. SG Krystian Kochmański zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w kulturystyce PCA Worlds Championships 2022.

20 listopada w Town Hall w Birmingham w Wielkiej Brytanii mistrzowie sportów sylwetkowych z całego świata walczyli o tytuł najlepszego z najlepszych. W kategorii PCA Pro Bodybuilding Krystian Kochmański mierzył się z 8 rywalami m.in. z Węgier, Chin, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Dzięki konsekwencji i ciężkim treningom mundurowy z SG wywalczył Wicemistrzostwo Świata.

Krystian Kochmański trenuje od 14 roku życia. Ma na swoim koncie liczne sukcesy. W 2022 roku funkcjonariusz zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata PCA Universe oraz złoty medal w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w kulturystyce PCA British Finals 2022 Pro Bodybuilding.

Mundurowy na co dzień realizuje zadania w Zespole Interwencji Specjalnych, zapewniając bezpieczeństwo podróżnym korzystającym z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce. W Straży Granicznej służy od dziewięciu lat.

źródło: BiOSG

foto: BiOSG (materiały organizatora)

 

02-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)