REKLAMA

Tłumy na Pikniku Rodzinnym w Haczowie. Mnóstwo atrakcji (ZDJĘCIA)

HACZÓW / POWIAT BRZOZOWSKI. Piknik Rodzinny w Haczowie, który rozpoczął się w niedziele o 14:00 i zgromadził mnóstwo osób. Każdy, zarówno starszy, jak i młodszy mógł znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

W niedzielę (12.06 br.) o godzinie 14:00 w parku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie rozpoczął się Piknik Rodzinny.

Na najmłodszych czekały różne atrakcje m.in.: eurobungee, zjeżdżalnia, plac zabaw, pojazdy elektryczne, czy tor przeszkód, a także animatorzy, którzy prowadzić będą program edukacyjno- rozrywkowy z grami i zabawami.

Starsi uczestnicy pikniku mogli pospacerować po odnowionym, bardzo atrakcyjnym parku lub potańczyć przy dźwiękach muzyki granej przez DJ-a.

Na miejscu znajdowała się również mała gastronomia, popcorn, wata cukrowa czy lody. Imprezie towarzyszyła wystawa i kiermasz rękodzieła Stowarzyszenia Ludzi Twórczych z Brzozowa.

foto:Krzysztof Błaż/GOKiW w Haczowie


13-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)