REKLAMA

To może być rewolucja drogowa w Bieszczadach! (VIDEO)

To może być rewolucja drogowa w Bieszczadach! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Włodarze gmin z terenu powiatu sanockiego oraz leskiego opracowali wspólną koncepcję poprawy infrastruktury drogowej prowadzącej w Bieszczady. Ich zdaniem, dzięki stosunkowo niewielkim nakładom, można całkowicie odmienić oblicze podróżowania w Bieszczady. Zamiast korków i nerwów, kierowcy i pasażerowie mogliby liczyć na alternatywne trasy i komfort. Zapraszamy do obejrzenia NASZEGO MATERIAŁU VIDEO.

Pomysłem jest wybudowanie kilkukilometrowych odcinków łączących miejscowości powiatu sanockiego i leskiego z drogami krajowymi, które aktualnie stanowią jedyną możliwość dotarcia w Bieszczady.

Potrzeby związane z poprawą infrastruktury drogowej wciąż są spore. Mówi się nie tylko o samych jezdniach, ale również o mniejszych i większych przeprawach mostowych. Na mostek z prawdziwego zdarzenia nie mogą się doczekać od kilkudziesięciu lat mieszkańcy Turzańska.

Szansą na realizacje planów włodarzy mają być odblokowane niedawno środki z Krajowego Planu Odbudowy. Poszczególne samorządy wiążą duże nadzieje z realizacją inwestycji przy pomocy europejskich dotacji.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.


grafika poglądowa

02-04-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)