REKLAMA

Tragiczny pożar domu jednorodzinnego. Nie żyje kobieta (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło wczoraj w nocy w Narolu. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwłoki kobiety, która prawdopodobnie była mieszkanką spalonego domu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

303-253714

Zgłoszenie o pożarze w domu mieszkalnym w Narolu, policjanci otrzymali około godz. 7.30. Na miejscu akcję gaśniczą prowadziły jednostki ochotniczej straży pożarnej z Narola i Cieszanowa oraz państwowej straży pożarnej z Lubaczowa. Podczas akcji, w budynku ujawniono zwłoki, prawdopodobnie mieszkającej tam 69-letniej kobiety.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Lubaczowie. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu prowadzone są oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, który ustali przyczynę pożaru.

 

źródło: KPP Lubaczów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

 

 

20-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)